Farba:Čierna; Typ:Batoh
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion Active Gaming Backpack
Part Number: GX41C86982
| Brand | Lenovo Legion |
| Color | Black |
| Weight | 1150 g |
| Warranty | 1 year |
| Features | 10 PET 500ml bottles have been recycled for each case,Water resistant fabric,Separate cushioned laptop compartment,Quick access opening,Adjustable shoulder straps,Luggage strap |
| Dimensions | 460 mm - 310 mm - 190 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky, púzdra, batohy |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| EAN: | 195713403931 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
| Materiál: | Polyester |
| MPN: | GX41C86982 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
