Farba:Čierna; Typ:Batoh; Uhlopriečka displeja:16"
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Batoh Select Targus 16"
Part Number: GX41L44752
| Farba | Čierna |
| Rozmer | 16" |
| Záruka | 2Y |
| Hmotnosť | 1020g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky, púzdra, batohy |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.11 kg |
| EAN: | 195892082460 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16" |
| MPN: | GX41L44752 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
