1920x1200, 1000:1, 300 cd/m2, VGA, DisplayPort, HDMI, USB 3.0 Hub, AG
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | Lcd23+ |
| Barva: | černá |
| Značka: | HP |
| Displej: | matný, 24.0", WUXGA (1920x1200) |
| STAV: | Velmi dobrý |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Display: | 16:10 |
| Kontrast: | 1000:1 |
| Obnovovací frekvence: | 60Hz |
| MPN: |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
