1920x1080, 1000:1, 250 cd/m2, VGA, DVI, DisplayPort, USB Hub, Speakers, AG
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | Lcd23+ |
| Displej: | matný, 24.0", FHD (1920x1080) |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Display: | 16:9 |
| STAV: | Velmi dobrý |
| Barva: | bílá |
| Značka: | FUJITSU |
| Obnovovací frekvence: | 60Hz |
| Kontrast: | 1000:1 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
