Podrobný popis
Cablexpert kábel napájací 1.8M (pravouhlý) 230VDodatočné parametre
| Kategória: | Káble napájacie 230V |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8716309047005 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Napájací kábel (230V) |
| Smart: | Nie |
| Dĺžka kábla [m]: | 1,8 |
| Typ konektoru A: | Napájací Typ E (230V) (M) |
| Kategória: | Káble, redukcie |
| Typ konektoru B: | Napájací C13 (F) |
| Typ jadra: | Metalika |
| MPN: | PC-186A-VDE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
