HP ZBook X/G1i/U7-265H/16''/2560x1600/64GB/1TB/RTX 2000/W11P/Gray/3R On-Site B72WTET#BCM
Neohodnotené
HP ZBook X/G1i/U7-265H/16''/2560x1600/64GB/1TB/RTX 2000/W11P/Gray/3R On-Site B72WTET#BCM
Neohodnotené
Podrobný popis
HP ZBook X G1i 16 inch Operační systém: ,Windows 11 Pro Procesor: ,Intel Core Ultra 7 265H (až 5,3 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 24 MB mezipaměti L3, 16 jader, 16 ,vláken) Paměť: ,64 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 32 GB) Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 0 Pevný disk: ,1TB PCIe Gen4 NVMe TLC M.2 SSD Displej: ,16'' úhlopříčka, WQXGA (2560 x 1600), IPS, antireflexní úprava, Low Blue Light, 400 nitů, 100% ,sRGB Grafická karta: NVIDIA® RTX™ Pro 2000 Blackwell Audio: ,Dva stereofonní reproduktory Web kamera: ,5MP IR Kamera Polohovací zařízení: ,Multi-touch Clickpad Podsvícená klávesnice: ,Ano Numerická klávesnice: ,Ano Čtečka otisků prstů: ,Ano Čtečka čipových karet: ,Ne Čtečka paměťových karet: ,Ano Optická mechanika: ,Ne Síť: ,Ano Bezdrátová komunikace: ,Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) a Bluetooth® 5.4, vPro Porty na levé straně: , *1 port USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (nabíjení) *1 port HDMI 2.1 *1 kombinovaný port pro sluchátka/mikrofon *1 napájecí konektor *2 porty Thunderbolt™ 4 s portem USB4 Type-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ ,2.1) Porty na pravé straně: , *1 port USB typu A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s *1 port RJ-45 *1 čtečka karet SD *1 slot pro bezpečnostní nano zámek Baterie: ,6článková lithium-iontová polymerová baterie HP s dlouhou životností, 83 Wh Napájení: ,150W Barva: ,Šedá Rozměry (ŠxHxV): 359 x 251 x 23mm Hmotnost: ,Od 2,04kg Záruka: ,3 roky OnSiteDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.06 kg |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16 |
| Veľkosť pamäte: | 64 |
| Záruka: | 3R On-Site |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | HP ZBook X |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | Multidotykový trackpad |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Baterie - počet článků: | 6 |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 2,04 |
| Model: | G1i |
| Displej - rozlišení: | 2560x1600 |
| Počet jader CPU: | 16 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8 GB |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 150 |
| Počet paměti RAM: | 64GB (2x 32GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 5MP |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 23 |
| Šířka (mm): | 359 |
| Hloubka (mm): | 251 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U7-265H |
| Hmotnost: | Standardní od 2,01 do 2,5 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,3 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 83 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| MPN: | B72WTET#BCM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
