WiFi/BT/FP/webcam/14.0 FHD (1920x1080)/Win 11 Pro 64-bit
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrefLow |
| Procesor: | Intel i7 |
| STAV: | Velmi dobrý |
| SSD: | 512GB SSD PCIe |
| Displej: | matný, 14.0", FHD (1920x1080) |
| Značka: | HP |
| Klávesnice: | CZ nepodsvícená |
| Intel: | Intel Iris Xe Graphics |
| Barva: | HP stříbrná |
| SO-DIMM DDR4: | 16GB SO-DIMM DDR4 |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Intel Core i7: | Intel Core i7 1165G7 (12M Cache, 2.80 GHz up to 4.70 GHz) |
| CPU: | Intel Core i7 |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| Rozložení klávesnice: | EU |
| Třída baterky: | batteryCARE |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
