Tlačové technológie:Atramentová; Typ produktu spotrebného materiálu:Tlačová hlava
Podrobný popis
Súprava stierača tlačovej hlavy HP PageWide Wiper Kit
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | HP PageWide Managed P75050dn; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77740dn; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77750zs; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77750z; Multifunkčná tlačiareň HP PageWide Managed P77760z |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 236 x 411 x 51 mm |
| Hmotnosť | 1,39 kg |
| Obsah balenia | Súprava na čistenie tlačovej hlavy |
| Záruka | Obmedzená jednoročná záruka na hardvér; ďalšie informácie nájdete na stránke http://www.support.hp.com |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramentové tlačiarne |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.16 kg |
| EAN: | 190781994084 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Tlačová hlava |
| MPN: | W1B43A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
