HP EliteBook 845 G8; AMD Ryzen 5 PRO 5650U 2.3GHz/16GB RAM/256GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
WiFi/BT/4G/SC/webcam/14.0 FHD (1920x1080)/Win 11 Pro 64-bit
HP EliteBook 845 G8; AMD Ryzen 5 PRO 5650U 2.3GHz/16GB RAM/256GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrefHigh |
| AMD: | AMD Radeon Graphics |
| Displej: | matný, FHD (1920x1080), 14.0" |
| Klávesnice: | CZ nepodsvícená |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| AMD Ryzen: | AMD Ryzen 5 PRO 5650U (16M Cache, 2.30 GHz up to 4.20 GHz) |
| CPU: | AMD Ryzen |
| Značka: | HP |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| STAV: | Přijatelný |
| SSD: | 256GB SSD PCIe |
| Barva: | HP stříbrná |
| SO-DIMM DDR4: | 16GB SO-DIMM DDR4 |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| Rozložení klávesnice: | EU |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | 4G LTE |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
