WiFi/BT/AMD Radeon 780M/13.3 WUXGA AG/backlit kb/Win 11 Pro 64-bit
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Renovované (ReNEW) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | NTBrenLow |
| Barva: | stříbrná |
| Displej: | matný, 13.3", WUXGA (1920x1200) |
| Klávesnice: | CZ částečně podsvícená |
| Značka: | HP |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| SSD: | 256GB SSD PCIe |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| AMD Ryzen: | AMD Ryzen 7 PRO 8840U (16M Cache, 3.30 GHz up to 5.10 GHz) |
| CPU: | AMD Ryzen |
| AMD: | AMD Radeon 780M |
| SO-DIMM DDR5: | 16GB SO-DIMM DDR5 |
| STAV: | Jak nový |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
