WiFi/BT/FP/4G/AMD Radeon 660M/14.0 WUXGA AG/Win 11 Pro 64-bit
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Renovované (ReNEW) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrenHigh |
| Klávesnice: | CZ nepodsvícená |
| Displej: | matný, WUXGA (1920x1200), 14.0" |
| Značka: | HP |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| AMD Ryzen: | AMD Ryzen 5 PRO 7535U (16M Cache, 2.90 GHz up to 4.5 GHz) |
| CPU: | AMD Ryzen |
| Barva: | stříbrná |
| SO-DIMM DDR5: | 16GB SO-DIMM DDR5 |
| SSD: | 512GB SSD PCIe |
| STAV: | Jak nový |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | 4G LTE |
| AMD: | AMD Radeon 660M |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
