HP Elite x360 830 G11; Core Ultra 5 135U 1.6GHz/32GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
WiFi/BT/Intel Graphics/13.3 WUXGA BV TS/stylus/backlit kb/Win 11 Pro 64-bit
HP Elite x360 830 G11; Core Ultra 5 135U 1.6GHz/32GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Renovované (ReNEW) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrenHigh |
| Klávesnice: | CZ částečně podsvícená |
| SSD: | 512GB SSD PCIe |
| Displej: | WUXGA (1920x1200), lesklý-dotykový, 13.3" |
| Barva: | stříbrná |
| SO-DIMM DDR5: | 32GB SO-DIMM DDR5 |
| Intel: | Intel Graphics |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Intel Core Ultra 5: | Intel Core Ultra 5 135U (12M Cache, 1.60 GHz up to 4.40 GHz) |
| CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Značka: | HP |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| STAV: | Jak nový |
| Konstrukce: | Překlopitelný (x360) |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
