Podrobný popis
Model: HP Elite SFF 805 G9 Operační systém: Windows 11 Pro Procesor: AMD Ryzen 5 8500G (max. zvýšený takt 5,0 GHz, 16 MB mezipaměti L3, 6 jader, 12 vláken) Paměť: 16GB paměť DDR5-5600 MT/s (1× 16 GB) Počet slotů (celkem/volných): 4 sloty DIMM / 3 Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 Optická jednotka: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Grafická karta: Integrovaná grafická karta AMD Radeon 740M Audio: Kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP Bezdrátová síť: - Klávesnice: Kabelová klávesnice HP 125 Myš: Kabelová myš HP 125 Napájení: 260W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC Zadní porty: *2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s *4× USB 2.0 Type-A *1× port HDMI 2.1 *1× port DisplayPort™ 1.4a *1× RJ-45 *1× zvukový vstup/výstup Přední porty: *1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s *4× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s *1× kombinovaný zvukový konektor Rozměry: 338 x 308 x 100 mm Hmotnost: 5,4 kg Záruka: 3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.56 kg |
| EAN: | 198990944425 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Modelová řada: | HP Elite |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | 805 G9 |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,5 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 4 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 4 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 260 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| Přesný model CPU: | R5-8500G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C924060172 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| MPN: | 99M48ET#BCM |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
