Typ papiera:Fotografický; Maximálny formát tlače/média:A4; Gramáž (g/m2):250-299; Tlačové technológie:Atramentová
Podrobný popis
Lesklý fotopapier HP Advanced, 250 g/m2, A4 (210 x 297 mm), 25 hárkov
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilný so všetkými atramentovými tlačiarňami. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 226 x 14 x 312 mm |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Obsah balenia | 25 hárkov papiera formátu A4 (210 x 297 mm) |
| Záruka | Záruka v trvaní 90 dní, v prípade poruchy výrobca výrobok vymení |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramentové tlačiarne |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| EAN: | 882780349551 |
| Typ papiera: | Fotografický |
| Maximálny formát tlače/média: | A4 |
| Gramáž (g/m2): | 250-299 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
| MPN: | Q5456A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
