WiFi/BT/AMD Radeon Graphics/15.6 FHD AG/num/Win 11 64-bit
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Renovované (ReNEW) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrenHigh |
| AMD: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen: | AMD Ryzen 5 7535U (16M Cache, 2.90 GHz up to 4.55 GHz) |
| CPU: | AMD Ryzen |
| Značka: | HP |
| SO-DIMM DDR5: | 16GB SO-DIMM DDR5 |
| Operační systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Barva: | černo-šedá |
| SSD: | 256GB SSD PCIe |
| Displej: | matný, 15.6", FHD (1920x1080) |
| Klávesnice: | CZ nepodsvícená |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| STAV: | Jak nový |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
