WiFi/BT/Intel Graphics/15.6 FHD AG/num/Win 11 64-bit
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Renovované (ReNEW) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrenHigh |
| Displej: | matný, 15.6", FHD (1920x1080) |
| Značka: | HP |
| Klávesnice: | CZ nepodsvícená |
| Operační systém: | Windows 11 Home 64-bit |
| Barva: | černo-šedá |
| SSD: | 256GB SSD PCIe |
| STAV: | Jak nový |
| SO-DIMM DDR4: | 8GB SO-DIMM DDR4 |
| Intel: | Intel Graphics |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Intel Processor: | Intel Processor N150 (6M Cache, 0.80 GHz up to 3.60 GHz) |
| CPU: | Intel Processor |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
