4 MPx varif. Bullet kamera, 8-32 mm, Guanlan, ANPR, ochrana perimetra, AIOP, detekcia helma, vesta
Podrobný popis
Sme certifikovaný montážny partner spoločnosti Hikvision. Ak sa potrebujete vypracovať cenovú ponuku na kamerový systém a alebo s poradiť ohľadom výberu vhodných kamier, kontaktujte nášho odborníka: Vladimír Hudec, +421907800753, vlado.hudec@ediscomp.sk| Konštrukcia | Bullet |
| Modelová rada | DeepinView |
| Prostredie | Exteriér |
| Rozlíšenie | 4 mpx |
| Citlivosť čipu | Vysoká |
| Video kompresia | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Objektív | 8 - 32mm |
| Motorizovaný objektív | Áno |
| Uhol záberu v stupňoch | 49.7°-17.3° |
| Typ IR | IR |
| IR dosvit (m) | 100 |
| WDR | 150dB |
| DNR | Áno |
| PIR(L) | Nie |
| Alarm IN/OUT | 2/2 |
| Audio IN/OUT | 1/1 |
| Interne úložisko | Max. 1 TB , MicroSD/SDHC/SDXC slot |
| Sieťové protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, SRTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP,UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS |
| Sieťové rozhranie | 1x RJ45 10M/100M/1000M samoadaptívne sieťové rozhranie |
| Počet streamov | 3 |
| Analytické funkcie | Áno |
| Špeciálne vlastnosti | Duálny mirkofón, AIOP, detekcia pohybu, detekcia vniknutia, prekročenia čiary, podpora spustenia alarmu určenými typmi cieľov (človek a vozidlo), detekcia áut, cestnej premávky, detekcia prilby, vesty, parking manažment, RS-485, Wiegand, odhmlievač |
| Vykurovanie | Áno |
| Krytie IP | IP67 |
| Krytie IK | IK10 |
| Napájanie | 12 VDC, 24 VAC, PoE |
| Spotreba (W) | 24.95 |
| WiFi | Nie |
| Rozmery (mm) | Ø140 x 377.4 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | IP kamery |
| Typ technológie: | IP kamerové systémy |
| Výrobca: | HIKVISION |
| Skupina produktov: | KAMEROVÉ SYSTÉMY |
| Tvar: | Bullet |
| Rozlíšenie (Mpx): | 4 |
| Objektív (mm): | 8–32 |
| Prísvit typ: | IR |
| Prísvit (m): | 100 |
| Krytie IP: | IP 67 |
| Alarm IN/OUT: | 2/2 |
| Audio IN/OUT: | 1/1 |
| Slot na SD: | Áno |
| Krytie IK: | IK 10 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| ANPR / LPR / Čítanie EČV: | Áno |
| Reproduktor: | Áno |
| Mikrofón: | Áno |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
