2 MPx Varifokálna Dome Turbo HD kamera, 2.8-12mm, 106° až 32°, PoC, IR do 60m, IP67, IK10
Podrobný popis
Sme certifikovaný montážny partner spoločnosti Hikvision. Ak sa potrebujete vypracovať cenovú ponuku na kamerový systém a alebo s poradiť ohľadom výberu vhodných kamier, kontaktujte nášho odborníka: Vladimír Hudec, +421907800753, vlado.hudec@ediscomp.sk| Konštrukcia | Varifocal Dome |
| Prostredie | Exteriér |
| Rozlíšenie | 2Mpx |
| Citlivosť čipu | Vysoká |
| Objektív | 2.8-12 mm |
| Motorizovaný objektív | Áno |
| Uhol záberu v stupňoch | 106° - 32° |
| Typ IR | EXIR 2.0, smart IR |
| IR dosvit (m) | 60 |
| WDR | 130dB |
| DNR | Áno |
| PIR(L) | Nie |
| Vykurovanie | Nie |
| Krytie IP | IP67 |
| Krytie IK | IK10 |
| Napájanie | 12 VDC, PoC |
| Spotreba (W) | 7.4 W |
| WiFi | Nie |
| Rozmery (mm) | Ø121.5 × 97.6 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDTVI kamery |
|---|---|
| Farba: | Biela |
| Typ produktu: | HD analógové kamery |
| Typ technológie: | HD analógové kamerové systémy |
| Výrobca: | HIKVISION |
| Skupina produktov: | KAMEROVÉ SYSTÉMY |
| Tvar: | Dome |
| Rozlíšenie (Mpx): | 2 |
| Objektív (mm): | 2,8–12 |
| Prísvit typ: | IR |
| Prísvit (m): | 60 |
| Krytie IP: | IP 67 |
| Krytie IK: | IK 10 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
