Formát zdroja:ATX; Konektory:8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD; Konektory pre základnú dosku:ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin; Vlastnosti zdroja:Modulárna kabeláž
Podrobný popis
Gigabyte 850W zdroj
- Ultra odolný
- Hlavné japonské kondenzátory
- Vylepšené tepelné riešenie
- 120mm ventilátor s inteligentným hydraulickým ložiskom (HYB).
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Podpora grafických kariet PCIe Gen 5.0
- Podpora štandardu Intel ATX 3.0
- Certifikácia 80 PLUS Gold
- Plne modulárny dizajn
- Kompaktné prevedenie
- 5 rokov záruka (upravované podľa rôznych regiónov)

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 850 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 12-6A |
| Veľkosť ventilátora | 120 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / 1x (610mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 1x (600mm + 200mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (600mm + 150mm) |
| PCIe 12+4pin Konektor | 1x / 1x (700mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 4x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 150mm) |
| Floppy/FDD Konektor | 1x |
| --- | |
| ATX12V Verzia | 3.0 |
| 80 PLUS Účinnosť | Gold |
| Modulárna káblová sústava | Áno |
| Veľkosť | 150 x 140 x 86 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| EAN: | 4719331553104 |
| Výkon zdroja: | 700 - 900W |
| Výkon zdroje (W): | 850 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex, FDD |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
| MPN: | GP-UD850GM PG5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
