Podrobný popis
2,5'' SSD disk Gigabyte 240GB Technické parametry: Rozhraní: SATA 6.0Gb/s Rozměr: 2,5'' interní SSD Kapacita: 240GB NAND: NAND Flash Sekvenční čtení max.: až 500MB/s Sekvenční zápis max.: až 420MB/s Rozměry (ŠxVxD): 69,85 x 7 x 100mm Spotřeba energie (čtení/zápis): 2240mW/2610mW Teplota (při práci): 0 až 70°C Teplota (jako úložiště): -40°C až 85°C Záruka: limitovaná 3-letá nebo 75 TBW (zapsaných TB) Více informací na webu výrobce: https://www.gigabyte.com/Solid-State-Drive/GIGABYTE-SSD-240GB#kfDodatočné parametre
| Kategória: | SSD |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 4719331803711 |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Formát disku: | SATA |
| Kapacita disku: | 256GB |
| Záruka: | 3 |
| Rozměr disku: | 2.5" |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Provedení disku: | Interní |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Modelová řada: | Gigabyte SSD |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Typ úložiště: | SSD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rychlost čtení (MB/s): | 500 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 420 |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Herní provedení: | Ano |
| TBW - rozsah (TB): | Do 100TB |
| TBW - přesná (TB): | 100 |
| Balení: | Retail (s krabicí) |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| MPN: | GP-GSTFS31240GNTD |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
