Podrobný popis
Stereo audio cable with gold plated connectors2x 3.5 mm stereo (m) connectors
Length: 1 m
Net weight: 10 g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Káble Audio |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Typ: | Kábel |
| Typ konektoru B: | 3,5mm Jack M |
| Typ kábla: | Audio kábel |
| Dĺžka kábla [m]: | 1 |
| Typ jadra: | Metalické |
| Typ konektoru A: | 3,5mm Jack M |
| MPN: | CCAP-444-1M |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
