Podrobný popis
Endorfy Arx 500 Air *Bočnice z tvrzeného skla *Pohodlné prachové filtry *Dostatek vnitřního prostoru *Vzdušná a přístupná přední část *Konstrukce s vysokým průtokem vzduchu *Pohodlné provedení kabelů Model: ENDORFY Arx 500 Air Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, ITX Barva: Černá Rozměry: 486×228×429 mm Maximální velikost chladiče CPU: 179mm Maximální délka VGA karty: 350mm Počet rozšiřujících slotů: 7 * 1x 2.5/3.5 * 6x 2.5 Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 7 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 5 (Stratus 120 PWM ventilátor - 3x přední, 1x zadní, 1x vrchní) Kompatibilita radiatori: * Přední: 1× 120, 240, 280, 360 mm * Vrchní: 1× 120, 240, 280 mm * Zadní: 1x 120mm, 140mm Prachové filtry: * Přední * Vrchní * Spodní Přední vstupy/výstupy: *1× USB-C *2× USB-A *1× headphones (minijack 3.5 mm) *1× microphone (minijack 3.5 mm) *1× POWER button *1× RESET button Hmotnost: 8,8kg Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/arx-500-air/Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.75 kg |
| EAN: | 5903018666297 |
| Farba: | černá |
| Zdroj ve skříni: | Ne |
| Typ skříně: | Midi Tower |
| Transparentní bočnice: | Ano |
| Šířka skříně (mm): | 228 |
| Výška skříně (mm): | 486 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hloubka skříně (mm): | 429 |
| USB na předním panelu: | Ano |
| Přední ventilátory (celkem): | 3x120-140mm |
| Zadní ventilátory (celkem): | 1x120mm / 1x140mm |
| Vrchní ventilátory(celkem): | 2x120-140mm |
| Počet pozic pro ventilátory: | 7 |
| Max. velikost radiátoru (mm): | 360 |
| Max. vel.-vrchní radiátor (mm): | 1x280 |
| Max. vel.-přední radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Arx 500 Air |
| Max. délka grafické karty (mm): | 350 |
| Perforované čelo: | Ano |
| MPN: | EY2A010 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
