Dell UltraSharp U3225QE 31,5" IPS Black, 4K 3840x2160/120Hz, 450cd, Thunderbolt, 3Y DELL-U3225QE
Neohodnotené
Dell UltraSharp U3225QE 31,5" IPS Black, 4K 3840x2160/120Hz, 450cd, Thunderbolt, 3Y DELL-U3225QE
Neohodnotené
Podrobný popis
Dell UltraSharp 32 4K Thunderbolt Hub Monitor - U3225QE 31,5-palcový monitor s prvým vylepšeným čiernym IPS na svete s kontrastným pomerom 3000:1 so zvýšeným komfortom pre oči vďaka vylepšenému ComfortView Plus, snímačom okolitého svetla a obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Displej Viditeľná uhlopriečka: 80,01 cm / 31,50 palca Prednastavená obrazová plocha (vodorovne × zvisle): 697,31 mm × 392,23 mm 27,45" × 15,44" Typ panela: Technológia In-Plane Switching Black Povrch displeja obrazovky: Antireflexná úprava prednej, tvrdej polarizačnej vrstvy (3H) Rozhranie pre montáž plochého monitora: Montážne otvory VESA (100 mm × 100 mm za pripojeným krytom VESA) Maximálne prednastavené rozlíšenie: 3840 x 2160 pri frekvencii 120 Hz, Ambient Light Sensor Pozorovací uhol: 178° zvisle / 178° vodorovne Rozteč pixelov: 0,18159 mm × 0,18159 mm Pixely na palec (PPI): 140 Kontrastný pomer: 3 000 : 1 (zvyčajne) Pomer strán: 16 : 9 Podsvietenie: LED Edgelight System Jas: 450 cd/m2 (zvyčajne), 60 cd/m2 Doba odozvy: 8 ms v NORMÁLNOM režime, 5 ms v RÝCHLOM režime Farebný gamut DCI-P3 99% (CIE1976) (typical) Display P3 99% sRGB 100% (CIE1931) (typical) BT.709 100% Delta E <1.5 (Average) Konektivita 1x DisplayPort 1.4 port with DSC support (DRR for Microsoft Windows) 1x DisplayPort 1.4 port out 1x HDMI port (Supports up to UHD 3840 x 2160 120Hz FRL, VRR as per specified in HDMI2.1) 1x Thunderbolt 4 upstream port (DP1.4 (HDCP 2.2) with DSC support, PD: Up to 140W EPR, 2/4 Lanes switching) 1x Thunderbolt 4 downstream port (Downstream, Daisy Chain, 15 W) 1x USB-C (USB 10Gbps KVM) upstream port 1x Analog 2.0 audio line out port (3.5 mm jack) 4x USB Type-A ports 10Gbps 1x RJ45 Ethernet port, 2.5GbE 1x USB Type-A 10Gbps port with BC 1.2 2x USB-C 10Gbps downstream ports Šasi Naklápanie: –5° až 21° Nastaviteľnosť výšky: 150,00 mm Pivot: -90° - 90° Otočnosť: -30° - 30° Rozhranie pre montáž plochého monitora: Montážne otvory VESA (100 mm × 100 mm za pripojeným krytom VESA) Obsah balenia Monitor, stojan 1x Napájací kábel 1x Typ-C kábel 1m 1x DP kábel 1.8m 1x Thunderbolt 4 passive cable 1m Sprievodca rýchlym nastavením Bezpečnostné informácie a predpisy a informácie o vplyve na životné prostredie Záruka Typ: Trojročná výmenná servisná služba Advanced Exchange Service so zárukou Premium Panel Guarantee Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodávaný s trojročnou výmennou servisnou službou Advanced Exchange Service. V prípade nutnosti vám počas trojročnej obmedzenej záruky na hardvér bude na budúci pracovný deň zaslaný náhradný monitor.Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 13.29 kg |
| EAN: | 5397184923399 |
| Farba: | Strieborná |
| Veľkosť displeja: | 31,5" |
| Zakrivenie: | Nie |
| Doplňujúce Informácie: | 100 / 120 Hz |
| Jas [cd]: | 450 |
| Odozva [ms]: | 8 |
| Doplňujúce informácie: | zvukový výstup |
| Pivot: | Áno |
| Montáž na stenu (VESA): | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Max. rozlíšenie: | 3840 x 2160 4K UltraHD |
| DisplayPort: | Áno |
| Určenie: | Profesionálny |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| EPREL ID: | 2166053 |
| Širokouhlý: | Áno |
| Kategória: | Monitory |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia (panel): | IPS |
| USB-C: | Áno |
| Vlastnosti displeja: | Matný |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| Energetická trieda: | F |
| USB 3.0: | Áno |
| VGA (D-SUB): | Nie |
| Pozorovacie uhly: | 178/178 |
| Integrované reproduktory: | Nie |
| MPN: | DELL-U3225QE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
