Dell Pro Tower QCT1255/180W/AMD Ryzen 7 PRO 8700G/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt JXGHR
Neohodnotené
Dell Pro Tower QCT1255/180W/AMD Ryzen 7 PRO 8700G/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y ProSpt JXGHR
Neohodnotené
Podrobný popis
Procesor: AMD Ryzen 7 PRO 8700GE (8 jadier, 16 vlákien, 3,6/5,1 GHz, 16 MB cache)Pamäť: 16GB (2x 8GB) [DDR5, 4800 MHz, 2 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 64 GB]
Operačný systém: Windows 11 Pro
Kapacita disku: 512GB SSD TLC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M Graphics
Pripojenie: No Wireless LAN Card
Farba: Čierna
Zdroj: 180 W, Bronze
Klávesnica: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black
Myš: Dell Wired Mouse - MS116 - Black
vPro: nie
Mechanika: Nie
Konektivita
Vpredu:
2x USB 2.0 (480 Mbps) with PowerShare ports
1x USB 3.2 Gen 2x1 (5 Gbps) Type-C® port
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) port
1x universal audio port
Vzadu:
2x USB 2.0 (480 Mbps) ports
2x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports
1x RJ45 (1 Gbps) Ethernet port
1x HDMI 2.1 (TMDS) port
1x DisplayPort™ 1.4a (HBR3) port
Sloty
1x M.2 2230 pre kombinovanú kartu s technológiou Wi-Fi a Bluetooth
1x M.2 2230/2280 pre disk SSD
1x SATA 3.0 pre 3,5" pevný disk
1x SATA 3.0 pre 3,5" pevný disk alebo tenkú optickú jednotku
1x PCIe x16 plnej výšky
2x PCIe x1 plnej výšky
Rozmery: Výška: 324,30 mm, Šírka: 154,00 mm, Hĺbka: 293,00 mm
Hmotnosť: od: 6 - 6,76 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa
Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-tower-desktop/spd/dell-pro-qct1255-desktop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 6.33 kg |
| EAN: | 5397184978382 |
| Grafická karta: | AMD Radeon 780M, Integrovaná |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť pamäte: | 16, 1 |
| Myš: | Áno |
| Typ skrinky: | Desktop, Tower |
| Čítačka pamäťových kariet: | Nie |
| HDMI: | 1 |
| USB 2: | 4 |
| Optická mechanika: | Nie je |
| VGA (D-sub): | 0 |
| WiFi: | Nie je |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | 64 |
| USB 3: | 3 |
| DisplayPort: | 1 |
| Klávesnica: | Áno |
| USB3 (Type-C): | 1 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typové označenie: | Dell Pro Tower QCT1255 |
| Zdroj: | 180W |
| Počet jadier: | 8 |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Celkový počet pamäťových slotov: | 2 |
| Označenie procesora: | Ryzen 7 8700G |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet voľných pamäťových slotov: | 0 |
| Bluetooth: | Nie |
| počet M.2 [ celkovo/voľné]: | 2/1 |
| počet PCI Express X16 [ celkovo/voľné]: | 1 |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| Určenie: | Internet a kancelária |
| MPN: | JXGHR |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
