Dell Pro Slim Essential QVS1260 i3-14100 8GB 512GB SSD Integrated Kb Mouse W11 Pro 3Y ProSpt JF9PV
Neohodnotené
Dell Pro Slim Essential QVS1260 i3-14100 8GB 512GB SSD Integrated Kb Mouse W11 Pro 3Y ProSpt JF9PV
Neohodnotené
Podrobný popis
Dell Pro Slim Essential QVS1260 Technické parametre Procesor: Intel Core i3 14100 (12 MB cache, 4 Cores, 8 threads, up to 4.7 GHz) Pamäť: 8GB, 8GBx1, DDR5, 4800MT/s Operačný systém: Windows 11 Pro Kapacita disku: 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD Grafická karta: Intel UHD Graphics 730 with shared graphics memory Pripojenie: MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card Farba: Čierna Zdroj: 180W Výbava a príslušenstvo Klávesnica: Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black Myš: Dell Optical Mouse - MS116 (Black) Konektivita Vpredu: 2 USB 2.0 ports 1 USB 3.2 Gen 1 port 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C® port 1 Global headset jack Vzadu: 2 USB 2.0 porty so SmartPower On 2 USB 3.2 Gen 1 ports 1 DisplayPort 1.4 port 1 HDMI 2.1 (TDMS) port 1 RJ45 Ethernet port 1 Serial port (optional) Optional porty sú iba pri individuálnej konfigurácii, prípadne sa dajú separátne dokúpiť. Sloty 1 half-height Gen3 PCIe x16 slot 2 half-height Gen3 PCIe x1 slots 1 M.2 2230 slot pre Wi-Fi a Bluetooth combo card 1 M.2 2230/2280 slot pre solid-state drive 1 SATA 3.0 slot pre 3.5-inch pevný disk Rozmery a hmotnosť Rozmery (ŠxVxH): 95x303,5x292 Hmotnosť: Od 3,49kg Záruka: 3 roky ProSptDodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 5.96 kg |
| EAN: | 5397184978870 |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Procesor: | Intel i3 |
| Určenie: | Kancelársky |
| USB-C: | Áno |
| Pamäť: | 8 GB |
| DisplayPort: | Áno |
| Wi-Fi: | Nie |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 2.0: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Typ úložiska: | SSD |
| Celkový počet slotov: | 2 |
| Frekvencia pamäte [MHz]: | 4800 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Rad procesora: | Intel Core i3 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Bluetooth: | Nie |
| Počet osadených slotov: | 1 |
| Kategória: | Počítače |
| USB 3.x: | Áno |
| Formát skrinky: | Small Form Factor |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| MPN: | JF9PV |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
