Dell Pro Max 16 MC16255/AMD Ryzen AI 7 PRO/32GB/512GB SSD/16" FHD+/Cam & Mic/Nvidia RTX PRO 500/FgrPr/W11 Pro/3Y ProSpt YKP5G
Neohodnotené
Dell Pro Max 16 MC16255/AMD Ryzen AI 7 PRO/32GB/512GB SSD/16" FHD+/Cam & Mic/Nvidia RTX PRO 500/FgrPr/W11 Pro/3Y ProSpt YKP5G
Neohodnotené
Podrobný popis
Procesor: AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8 jadier, 16 vlákien, 2,0/5,0 GHz, 16 MB cache)Pamäť: 32GB: 1x32GB, LPDDR5x, 8000 MT/s, Dual Channel, non-ECC
Operačný systém: Windows 11 Pro
Kapacita disku: 512GB, M.2 2230, SSD Gen4, Class 35
Displej: 16" FHD+ LCD s 300 nitmi, Non-touch, FHD RGB fotoaparát, Microphone, WLAN
Grafická karta: NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell 6GB GDDR7
Webkamera: FHD HDR RGB kamera, TNR, kamera Shutter, mikrofón
Pripojenie: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, Bluetooth® 5.4 wireless card
Batéria a napájanie: 6článková, 96Whr, ExpressCharge™ Capable, štandard battery, 130W AC adaptér, USB Type C
Farba: Magnetite
Klávesnica: Podsvietená klávesnica Česká/Slovenská - Numerická klávesnica
Smart Card Reader s NFC: nie
Čítačka odtlačku prsta: Áno
Thunderbolt 4/5: Áno
vPro: nie
Ethernetový port RJ-45: Áno
WWAN: nie
Konektivita
2x Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s funkciou Power Delivery a rozhraním DisplayPort
1x USB 3.2 1. generácie (5 Gb/s)
1x USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) s technológiou PowerShare
1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
1x HDMI 2.1
1x Globálny port pre náhlavnú súpravu
1x Slot pre kartu microSD
1x Slot bezpečnostného kábla (v tvare klinu)
Rozmery: Výška: 15,08 - 19,08 mm, Šírka: 358,00 mm, Hĺbka: 256,00 mm
Hmotnosť: cca 2,08 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service – servis u zákazníka do druhého pracovného dňa
Odkaz na stránky výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/dell-pro-max-16-laptop/spd/dell-pro-max-mc16255-laptop
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 3.34 kg |
| EAN: | 5397184966303 |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | NVIDIA, INTEL, Integrovaná |
| Procesor: | Ryzen AI 7 PRO |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16,0, 52 |
| Veľkosť pamäte: | 32, 6 |
| Thunderbolt: | 2 |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| USB 3: | 2 |
| Celkový počet pamäťových slotov: | 0 slotov |
| LAN (RJ-45): | 10/100/1000 |
| Označenie procesora: | Ryzen AI 7 PRO 350 |
| DisplayPort: | 0, Áno |
| VGA (D-sub): | 0, Nie |
| Typové označenie: | Ultrasharp U5226KW, Dell Pro Max 16 MC16255 |
| USB 2: | 0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Jas [cd]: | 400 |
| Pozorovacie uhly: | 178°/178° |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Výškovo nastaviteľné: | Áno |
| TV Tuner: | Nie |
| Kontrastný pomer: | 2000:1 |
| Odozva [ms]: | 5 |
| 3D podpora: | Nie |
| Pomer strán: | 21:9 |
| Max. rozlíšenie: | 6144 x 2560, 1920x1200 FHD+ |
| Audio a reproduktory: | Áno |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Hmotnosť [kg]: | 2,2 |
| Typ panelu: | WVA |
| Maximálne rozšírenie pamäte [GB]: | 64 |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ displeja: | Matný |
| Počet voľných pamäťových slotov: | 0 |
| Lokalizácia klávesnice: | SK/CZ |
| Mobilné rozhranie: | Nie je |
| USB3 (Type-C): | Áno, 0 |
| HDMI: | 1, Áno |
| Pivot: | Nie |
| Panel: | Antireflexný |
| Technológia zobrazenia (panel): | IPS |
| Obnovovacia frekvencia [Hz]: | 120 |
| Celkový úložný priestor: | SSD 512GB |
| USB-C docking: | Power delivery 140W |
| Dokovateľný s dobíjaním: | Áno |
| MPN: | YKP5G |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
