Podrobný popis
Technické parametry *Procesor: ,Snapdragon X Plus X1P-64-100 (10 jader, 10 vláken, 3,4 GHz, 42 MB cache) *Paměť: 16GB, LPDDR5x, 8448 MT/s, onboard *Operační systém: Windows 11 Pro, Copilot+ PC *Kapacita disku: 512 GB M.2 2230 TLC PCIe Gen4 NVMe SSD *Displej: 14'', dotykový, QHD+, IPS, 400 nitů, antireflexní *Grafická karta: ,Integrovaná Qualcomm Adreno GPU *Webkamera: FHD + IR kamera s funkcí ExpressSign-In + Intelligent Privacy, TNR, Camera Shutter, Mikrofon *Připojení: Qualcomm® FastConnect™ 7800 Wi-Fi 7 2x2 + Bluetooth® 5.4 *Baterie a napájení: 3článková, 54 Wh, ExpressCharge™, ExpressCharge™ Boost Capable *Barva: Grey (šedá) Výbava a příslušenství *Klávesnice: podsvícená klávesnice česká/slovenská (MUI) s ikonou AI ,- ,bez numerické klávesnice *Smart Card Reader: ne *Čtečka otisků prstů: ano *Thunderbolt 4: ano *vPro: ne *RJ-45: ne *slot pro modul WWAN: ne Konektivita *2x Port USB 4 Type-C ,s DisplayPort 2.1 a Power Delivery *1x Port USB 3.2 1. generace *1x Univerzální zvukový port *1x Slot pro kartu microSD Rozměry a hmotnost *Rozměry: Výška: 16,9 mm, Šířka: 314 mm, Hloubka: 223,75 mm *Hmotnost: od: 1,44 kg Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-laptops/latitude-7455-laptop/spd/latitude-14-7455-laptopDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| EAN: | 5397321000013 |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | INTEL |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Záruka: | 3R NBD |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Typ CPU: | ARM |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Dell Latitude |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 8448 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,44 |
| Model: | 7455 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| Modelová řada GPU: | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | LPDDR5x |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 16,9 |
| Šířka (mm): | 314 |
| Hloubka (mm): | 223,75 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Přesný model CPU: | SD-X1P-64-100 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ne |
| Baterie - kapacita (Wh): | 54 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 45 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| MPN: | FF8NK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
