ASUS VGA AMD Radeon RX 7600 DUAL 8GB EVO OC, 8GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI 90YV0LD0-M0NA00
Neohodnotené
Výrobca procesora graf. karty:AMD; Grafický čip:AMD RX 7600; Chladenie grafickej karty:Aktívne; Typ zbernice grafickej karty:PCIe
ASUS VGA AMD Radeon RX 7600 DUAL 8GB EVO OC, 8GB GDDR6, 3xDP, 1xHDMI 90YV0LD0-M0NA00
Neohodnotené
Podrobný popis
ASUS Dual RX 7600 EVO OC 8GB
ASUS Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition 8GB GDDR6 je vo vnútri aj zvonku optimalizovaná pre nižšie teploty a odolnosť.
- Režim OC: až 2715 MHz (Boost Clock)/až 2300 MHz (Game Clock)
- Kostra ventilátora Axial-tech sa vyznačuje menším nábojom ventilátoru, ktorý zvyšuje prietok vzduchu chladivom
- Dvojité guľkové ložiská ventilátora vydržia až dvojnásobok bežných konštrukcií
- Kostra 2,5 slotu umožňuje väčšiu kompatibilitu zostavy pri zachovaní špičkového chladenia
- Technológia 0dB vám umožní vychutnať si ľahké hranie v relatívnom tichu
- Automatická výroba s najvyššou presnosťou pre vyššiu spoľahlivosť
- Držiak z nehrdzavejúcej ocele je tvrdší a odolnejší voči korózii
- Softvér GPU Tweak III poskytuje intuitívne ladenie výkonu, tepelnú kontrolu a monitorovanie systému

Špecifikácie
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | AMD Radeon RX 7600 |
| Takt jadra | OC režim: Až 2715 MHz (Boost Clock) / Až 2300 MHz (Game Clock) Default režim: Až 2695 MHz (Boost Clock) / Až 2280 MHz (Game Clock) |
| Stream procesorov | 2048 |
| Pamäť | |
| Takt pamäte | 18 Gbps |
| Kapacita pamäte | 8 GB |
| Typ pamäte | GDDR6 |
| Svetelná zbernica | 128-bit |
| Zbernica karty | PCIe 4.0 |
| Výstup | |
| Maximálne rozlíšenie digitálneho výstupu | 7680x4320 |
| Monitorov súčasne | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 1x |
| Veľkosť | |
| Veľkosť karty | 229 x 123 x 49 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon zdroja napájania | 550 W |
| Slot | 2.5 Slot |
| Napájacie konektory | 1x 8-pin |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PCI Express |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.18 kg |
| EAN: | 4711387779392 |
| Grafická karta: | AMD RX 7600 |
| Veľkosť pamäte: | 8 |
| Výrobca procesora graf. karty: | AMD |
| Použití grafické karty: | Herní |
| Typ paměti: | GDDR6 |
| Šířka sběrnice (bit): | 128 |
| Rozhraní sběrnice: | PCI Express x16 4.0 |
| Počet DP portů: | 3 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet VGA Portů: | 0 |
| Počet DVI portů: | 0 |
| Chladenie grafickej karty: | Aktívne |
| Počet ventilátorů: | 2 |
| Funkce: | FreeSync |
| Typ zbernice grafickej karty: | PCIe |
| MPN: | 90YV0LD0-M0NA00 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
