ASUS ROG Zephyrus G14/GA403GM-SY096W/AI9-465/14''/2880x1800/32GB/1TB/RTX 5060/W11H/Gray/2R GA403GM-SY096W
Neohodnotené
ASUS ROG Zephyrus G14/GA403GM-SY096W/AI9-465/14''/2880x1800/32GB/1TB/RTX 5060/W11H/Gray/2R GA403GM-SY096W
Neohodnotené
Podrobný popis
ASUS ROG Zephyrus G14 (2026) GA403GM-SY096W *Slash Lighting *Aura Sync *ROG Intelligent Cooling - Tri-Fan Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen AI 9 465 (10 jader, 20 vláken, 2,0/5,0 GHz, 24 MB cache) Neurální procesor: AMD XDNA™ až 50TOPS Paměť: 32GB LPDDR5X 7500 na základní desce Počet slotů (celkem/volných): bez slotů (0/0) Maximální velikost: 32GB Pevný disk: 1TB PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x M.2 PCIe Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: microSD (UHS-II) Displej: 14'' 3K (2880x1800) antireflexní OLED 16:10, 120Hz, G-Sync, ROG Nebula DisplayHDR Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7 Audio: 4x woofer se Smart Amplifier + 2x výškový reproduktor, Dolby Atmos, Hi-Res, 3x mikrofon, AI potlačení šumu mikrofonu Web kamera: 1080p FHD IR Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: 1zónová RGB Chiclet Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: ne Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7 802.11be 2*2 + Bluetooth® 5.4) Porty USB: *1x USB 4 (podpora DisplayPort™/napájení) *1x USB 3.2 Gen 2 typ C (podpora DisplayPort™/napájení/G-SYNC) *2x USB 3.2 Gen 2 typ A Další porty: *1x čtečka karet microSD (UHS-II) *1x HDMI 2.1 FRL *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) *1x napájecí konektor Baterie: 73Wh, 4S1P, 4článková Li-ion Napájení: 200W AC Barva: šedá (Eclipse Gray) Rozměry: 311x220x15,9-16,3mm Hmotnost: cca 1,5kg Záruka: 2 roky Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://rog.asus.com/cz/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g14-2026-ga403/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Záruka: | 2R |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 9 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | ASUS ROG Zephyrus G14 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Velikost paměti VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 7500 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Baterie - počet článků: | 4 |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,5 |
| Model: | GA403GM-SY096W |
| Displej - rozlišení: | 2880x1800 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,0 |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herní provedení: | Ano |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 200 |
| Napájecí konektor: | Rectangle Conn |
| Typ paměti: | LPDDR5x |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 220 |
| Šířka (mm): | 311 |
| Hloubka (mm): | 15,9-16,3 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Přesný model CPU: | AI9-465 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 73 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| MPN: | GA403GM-SY096W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
