ASUS ExpertCenter E1 AiO/N4500/4GB/128 GB SSD/Intel UHD/15,6" FHD/bez OS/Black E1600WKAT-MR4128M
Neohodnotené
ASUS ExpertCenter E1 AiO/N4500/4GB/128 GB SSD/Intel UHD/15,6" FHD/bez OS/Black E1600WKAT-MR4128M
Neohodnotené
Podrobný popis
Model: ASUS ExpertCenter E1 AiO Operačný systém: nie Procesor: Intel Celeron N4500 (2 jadrá, 2 vlákna, 1,1/2,8 GHz, 4 MB cache) Pamäť: 4GB DDR4 SO-DIMM Pevný disk: 128GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: 2v1 SD/MMC Displej: dotykový 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 lesklý TN, podsvietenie LED, 250 nitov, NTSC 45 % Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 16EU Klávesnica: nie Myš: nie Webkamera: 720p HD Kompatibilný so štandardným držiakom VESA Sieť: GbE Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax, 2*2 + Bluetooth® 5.2) Napájanie: 65W AC adaptér Bočné porty: 1x čítačka kariet 2v1 SD/MMC 1x 3,5mm kombinovaný konektor pre slúchadlá/mikrofón 2x USB 3.2 Gen 1 typ A Zadné porty: 1x DC-in 1x Kensington lock 2x COM port 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x HDMI out 1.4 1x USB 3.2 Gen 1 typ C 2x USB 3.2 Gen 1 typ A Farba: čierna (Black) Rozmery: 366 x 247 x 37-150 mm Hmotnosť: 2,24 kgDodatočné parametre
| Kategória: | All-In-One |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 4711636106801 |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Procesor: | Intel Celeron |
| Veľkosť displeja: | 15,6" |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Rad procesora: | Intel Celeron |
| Mikrofón: | Áno |
| Určenie: | Profesionálny |
| Typ úložiska: | SSD |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Počet pevných diskov: | 1 |
| Kategória: | Počítače - All In One |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1080 FullHD |
| Webkamera: | Áno |
| Pamäť: | 4 GB |
| Wi-Fi: | Áno |
| Bluetooth: | Áno |
| Operačný systém: | Free DOS/Bez operačného systému |
| Kensington lock: | Áno |
| Hmotnosť brutto [kg]: | 2,25 |
| Kapacita Disku: | 128 GB |
| Vlastnosti displeja: | Lesklý |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Dotykové ovládanie: | Áno |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| Displej: | Dotykový |
| HDMI: | Áno |
| MPN: | E1600WKAT-MR4128M |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
