ASUS ExpertBook B5/B5404CMA/U5-125H/14,0''/WUXGA/16GB/512GB/Arc Xe/bez OS/Black/3R B5404CMA-Q50799
Neohodnotené
ASUS ExpertBook B5/B5404CMA/U5-125H/14,0''/WUXGA/16GB/512GB/Arc Xe/bez OS/Black/3R B5404CMA-Q50799
Neohodnotené
Podrobný popis
ASUS ExpertBook B5 (B5404CMA-Q50799) * armádní standard MIL-STD 810H Operační systém: Bez operačního systému Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 125H (1.2 GHz, až 4.5 GHz, 14 jader, 18MB cache) + Intel® AI Boost NPU Paměť: 16GB DDR5 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): 2/1 Celková paměť: 16GB DDR5 Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozšiřující sloty pevného disku: 1x Optická mechanika: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Displej: 14.0'' WUXGA (1920 x 1200), 16:10, LED, 300 nitů, antireflexní, 60Hz, 45% NTSC, široké pozorovací úhly Grafická karta: Intel® Graphics (integrovaná) Audio: Dolby Atmos, vestavěný mikrofon Web kamera: FHD kamera (1080p) s IR pro Windows Hello + krytka Polohovací zařízení: Touchpad s integrovanou čtečkou otisků prstů Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ne Čtečka otisků prstů: Ano Síť: 1x RJ45 Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) + Bluetooth® 5.3 Porty USB: * 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A * 2x Thunderbolt™ 4 (USB4, podpora displeje a napájení) Další porty: * 1x HDMI 2.1 TMDS * 1x 3.5mm Combo Audio Jack * 1x RJ45 * 1x čtečka čipových karet Baterie: 63WHrs, 3 článková Li-ion baterie Napájení: TYPE-C, 65W AC adaptér (20V DC, 3.25A, vstup 100-240V AC 50/60Hz) Správa zabezpečení: * Čtečka otisků prstů v Power tlačítku * Kensington Nano Security Slot™ * BIOS Booting a Setup hesla * HDD Password Protection * TPM 2.0 * Absolute (Computrace) podpora Barva: Star Black Materiál: Hliník + slitina MgAl Rozměry: 31.37 x 22.68 x 1.89 ~ 1.90 cm Hmotnost: 1.46 kg Záruka: 3 roky On-Site (Next Business Day) Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA. Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-work/expertbook/expertbook-b5-b5404/ Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.28 kg |
| EAN: | 4711387677889 |
| Farba: | černá |
| Grafická karta: | INTEL |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Záruka: | 3R |
| WWW_TAG: | asus_flash_deal |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | ASUS ExpertBook B5 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | bez operačního systému |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Asus |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| WiDi: | Ne |
| Materiál: | Hliník |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,46 |
| Model: | B5404CMA |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnost více disků (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 22,68 |
| Šířka (mm): | 31,37 |
| Hloubka (mm): | 1,90 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U5-125H |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924040445 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| MPN: | B5404CMA-Q50799 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
