Apple MacBook Pro 14-inch 2021; Apple M1 Pro CPU/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
WiFi/BT/FP/webcam/Apple M1 Pro 14GPU/14.2(3024x1964)Retina/backlit kb/Mac OS
Apple MacBook Pro 14-inch 2021; Apple M1 Pro CPU/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrefHigh |
| Klávesnice: | Cizojazyčná plně podsvícená |
| SO-DIMM DDR5: | 16GB SO-DIMM DDR5 |
| Značka: | APPLE |
| SSD: | 512GB SSD PCIe |
| Barva: | šedá |
| STAV: | Přijatelný |
| Displej: | lesklý, 14.2", (3024x1964) |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| Operační systém: | Mac OS X |
| Rozložení klávesnice: | EU |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
