Apple MacBook Air 15''/M5/15,3''/2880x1864/16GB/512GB/M5/Tahoe/Starlight/1R MDVD4SL/A
Neohodnotené
Apple MacBook Air 15''/M5/15,3''/2880x1864/16GB/512GB/M5/Tahoe/Starlight/1R MDVD4SL/A
Neohodnotené
Podrobný popis
Apple MacBook Air 15'' s čipem M5 *Apple Intelligence Operační systém: macOS Procesor: Apple M5, 10jádrové CPU (4P+6E), 10jádrové GPU, 16jádrový Neural Engine, propustnost paměti 153 GB/s Paměť: 16GB Pevný disk: 512GB SSD Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne Displej: 15,3'' Liquid Retina IPS, 2880×1864 při 224 pixelech na palec, LED podsvícení, 500 nitů, True Tone Audio: 6x reproduktor s wooferem, Dolby Atmos, 3x mikrofon Webkamera: 12Mpx Center Stage, 1080p HD video Polohovací zařízení: Force Touch trackpad Podsvícená klávesnice: ano Layout klávesnice: SK Numerická klávesnice: ne Čtečka otisků prstů: Touch ID Síť: ne Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6 Porty USB: *2x Thunderbolt/USB 4 (nabíjení, DisplayPort, Thunderbolt 4: až 40Gb/s, USB4: až 40Gb/s) Ostatní porty: *1x MagSafe 3 *1x 3,5mm sluchátkový konektor Baterie: vestavěná 66,5Wh lithium-polymerová Výdrž baterie: až 15 hodin bezdrátového prohlížení webu Napájení: napájecí adaptér se prodává zvlášť (minimální příkon potřebný k nabíjení zařízení je 140 W) Barva: ,hvězdně bílá Rozměry: 340,4x237,6x11,5mm Hmotnost: 1,51kg V krabici: *15'' MacBook Air *USB-C/MagSafe 3 kabel (2m) *SK návod součástí balení Záruka: 1 rokDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 |
| EAN: | 195950695762 |
| Farba: | Starlight |
| Grafická karta: | INTEL |
| Kapacita disku: | 500GB |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 15,3 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Záruka: | 1R |
| Výrobce CPU: | Apple |
| Typ CPU: | Apple M5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | Retina |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Modelová řada: | Apple MacBook Air |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Polohovací zařízení: | Multidotykový trackpad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | macOS Tahoe |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Layout klávesnice: | SK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Apple |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ne |
| WiDi: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,51 |
| Model: | Apple MacBook Air 15" |
| Displej - rozlišení: | 2880x1864 |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Apple kompatibilní: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Modelová řada GPU: | Apple M5 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Napájecí konektor: | MagSafe 3 |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 237,6 |
| Šířka (mm): | 340,4 |
| Hloubka (mm): | 11,5 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Přesný model CPU: | M5 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 6.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| MPN: | MDVD4SL/A |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
