Adam Elementsi iKlips S USB-C Nano Touch Fingerprint SSD 256GB - Gray ADRAD256KLSGY
Neohodnotené
Adam Elementsi iKlips S USB-C Nano Touch Fingerprint SSD 256GB - Gray ADRAD256KLSGY
Neohodnotené
Podrobný popis
Prenosný SSD disk - kompaktný prenosný dizajn - vyrobené z odolného hliníka - najmenší SSD disk na rýchly prenos dát a bezpečné ukladanie vo vysokom rozlíšení - napájanie cez USB-C konektor - vďaka technológií rozpoznávania odtlačkov prstov sú vaše údaje v bezpečí - LED indikátor stavu - jednoduchá plug-n-play inštalácia - certifikacie: CE, FCC, RoHS 2.0, UKCA, RCM, VCCI, BSMI Technické informácie: - kapacita: 256 GB - rýchlosť čítania: 450 MB/s - rýchlosť zápisu: 400 MB/s - rozhranie: USB 3.2 Gen 1 - typ: USB-C Kompatibilita - iOS 17 a novší - iPadOS 16 a novší - macOS 10.10 a novší - Android 8.0 a novší - Windows 10/ 11 - ChromeOS - Linux 4.0 a novší Obsah balenia 1x iKlips S 1x šnúrka 1x protiprachový uzáver Rozmery: 26 x 14,2 x 17,1 mm Hmotnosť: 5,2 gDodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 840741117847 |
| Farba: | Šedá |
| Kapacita kľúča: | 256GB |
| Kategória: | USB kľúče |
| Kapacita: | 256 GB |
| MPN: | ADRAD256KLSGY |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
