ACER NTB Nitro V 15 (ANV15-41-R5F8),R5 6600H,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 4050,W11H,Black NH.QPEEC.00M
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Grafický čip:NVIDIA RTX 4050; Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C
ACER NTB Nitro V 15 (ANV15-41-R5F8),R5 6600H,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 4050,W11H,Black NH.QPEEC.00M
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.26 kg |
| EAN: | 4711474892126 |
| Grafická karta: | NVIDIA, NVIDIA RTX 4050 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 15.6 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru: | AMD ryzen 5 6600H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18354 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.3 |
| TDP: | 45 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| MPN: | NH.QPEEC.00M |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
