ACER NTB Aspire 17 (A17-51M-56AX),Core 5 120U,17.3"FHD,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray NX.J02EC.007
Podrobný popis
ACER NTB Aspire 17 (A17-51M-56AX)
Part Number: NX.J02EC.007
Procesor
Výrobca procesora: Intel
Model procesora: Core 5 processor 120U
Rýchlosť procesora: 1,4 GHz
Počet jadier: 10
Zobrazenie a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Veľkosť obrazovky: 17,3"
Technológia obrazovky displeja: IPS
Typ displeja: Matný
Dotykový displej: Nie
Režim obrazovky: FHD
Rozlíšenie obrazovky: 1920 x 1080
Pomer strán: 16:9
Pamäť
Štandardná pamäť: 16 GB
Technológia pamäti: LPDDR5 + N/A
Úložisko
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikácia
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Áno
Bluetooth 5.2: Áno
Rozhranie/porty
2x USB 3.2 Gen1 port
USB Type-C port
HDMI 2.1
3.5 mm Combo Jack: Áno
Softvér
Operačný systém: Windows 11 Home
Výbava
Predná kamera: Áno
Mikrofon: Áno
Numerická klávesnica: Áno
Podsvietená klávesnica: Áno
Čítačka odtlačkov prstov: Áno
Touchpad: Áno
Čítačka pamäťových kariet: Nie
Optická mechanika: Nie
Informácie o batérii
Počet článkov batérie: 3 články
Chemické zloženie batérie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energia batérie: 50Wh
Popis napájania
65W 3mm AC adaptér
Fyzické charakteristiky
Farba: Steel Gray
Špecifikácie: Hliníkový kryt LCD + 30% PCR spodný kryt
Rozmery: 402,1 (W) x 256,5 (D) x 17,99 (H) mm
Hmotnosť (približná): 2,09 kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.25 kg |
| EAN: | 4711474748850 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Veľkosť displeja: | 17" a viac, 17.3 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | Intel Core 5 |
| Model procesoru: | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 15603 |
| Počet jader: | 10 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.4 |
| TDP: | 15 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Počet článků baterie: | 3 |
| MPN: | NX.J02EC.007 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
