16 GB . microSDHC karta Kingston Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter SDCIT2/16GB
Neohodnotené
16 GB . microSDHC karta Kingston Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter SDCIT2/16GB
Neohodnotené
Podrobný popis
Priemyselná pamäťová karta microSD - Ideálna do extrémnych podmienokKarta microSD Industrial od spoločnosti Kingston pracuje v intervale teplôt od -40°C do 85°C. Táto špeciálna karta je vhodná pre drsné podmienky okolia. Jej vysoká prevádzková teplota odolá aj extrémnym teplotám v púšti, kde ostatné karty môžu zlyhať. Vydrží aj nízke teploty, teda môžete ju použiť pri teplotách pod bodom mrazu po dlhšiu dobu.
Parametre a špecifikácie:
- Kapacita: 16 GB
- Rýchlostná trieda: Class 10 USH-I
- Rýchlosť čítania až 100 MB/s
- Rýchlosť zápisu až 80 MB/s
- Napätie: 3.3V
- Interval teplôt: -40°C to 85°C
- Farba: Čierna
- Rozmery:
        • microSD: 11 x 15 x 1 mm
        • SD adaptér: 24 x 32 x 2.1 mm
- Úspešne prešla testami na vodeodolnosť, odolnosť voči otrasom a teplotným výkyvom, odolnosť voči RTG žiareniu
- Využitie: priemyselné aplikácie
- Záruka: 5 rokov
Dodatočné parametre
| Kategória: | SD karty |
|---|---|
| Záruka: | 1095 dní |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617321104 |
| Kapacita karty: | 16GB |
| Kapacita: | 16 GB |
| Typ karty: | MicroSDHC |
| Modelový rad: | Kingston Industrial Temp |
| MPN: | SDCIT2/16GB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
