128 GB . USB 3.2 kľúč . Kingston DataTraveler Micro Gen2 USB (r200MB/s, w50MB/s ) DTMC3G2/128GB
Neohodnotené
128 GB . USB 3.2 kľúč . Kingston DataTraveler Micro Gen2 USB (r200MB/s, w50MB/s ) DTMC3G2/128GB
Neohodnotené
Podrobný popis
DataTraveler® Micro je ultra malý, ľahký USB kľúč ideálny pre pohodlné plug-and-stay ukladanie, ktoré je kompatibilné s počítačmi, tlačiarňami, hernými konzolami a ďalšími.USB kľúč je navrhnutý s nízkoprofilovým, prémiovým kovovým puzdrom a vstavanou slučkou na kľúče, aby ste ho nechali v portoch USB bez rušenia.
DT Micro poskytuje USB 3.2 Gen 1 s rýchlosťou čítania až 200 MB/s a kapacitou až 256 GB na rýchly prenos a ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, hudba, hry a fotografie.
Parametre a špecifikácie:
- Kapacita: 128 GB
- Rozhranie: USB 3.2 Gen1
- Päťročná záruka
- Rýchlosť:
        • čítania: 200 MB/s
Fyzické parametre:
- Farba: Kovová
- Kovový povrch
- Rozmery:24.95mm x 12.2mm x 4.5mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče |
|---|---|
| Záruka: | 1825 dní |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 740617328028 |
| Farba: | Sivá/Šedá |
| Kapacita kľúča: | 128GB |
| Kapacita: | 128 GB |
| Konektor 2: | Nie je |
| Rozhranie: | USB 3.2 |
| Rýchlosť čítania [MB/s]: | 200 |
| Rýchlosť zápisu [MB/s]: | 50 |
| Micro USB port: | Nie |
| OTG: | Nie |
| Modelový rad: | Kingston DTMicro Gen2 |
| MPN: | DTMC3G2/128GB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
