´Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 Intel i7-13620H 16GB 512GB-SSD 14.0"WUXGA OLED GL IntelUHD Win11Home Luna Grey 83K00052CK
Neohodnotené
´Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 Intel i7-13620H 16GB 512GB-SSD 14.0"WUXGA OLED GL IntelUHD Win11Home Luna Grey 83K00052CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10 Operačný systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky Procesor: Intel Core i7-13620H (10 jadier - 6P + 4E, 16 vlákien, P-core 2,4/4,9 GHz, E-core 1,8/3,6 GHz, 24 MB cache) Pamäť: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800 Počet slotov (celkom/voľných): (1/0) Maximálna veľkosť: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 16GB SO-DIMM DDR5-4800 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika: nie Čítačka pamäťových kariet: Čítačka SD kariet Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED 400nitov lesklý, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500 Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™; mikrofón 2x, pole Web kamera: HD 720p s privátnou krytkou Pero: nie Polohovacie zariadenie: TouchPad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Čítačka odtlačkov prstov: nie Sieť: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4) Konektory USB: 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.2 Ďalšie konektory: 1x HDMI® 1.4 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá / mikrofón (3,5 mm) 1x čítačka SD kariet 1x napájací konektor Zabezpečenie: Bezpečnostný čip Firmware TPM 2.0 enabled Batéria: Integrovaná 60Wh Napájanie: 65W Round Tip (3-pin) Farba: šedá (Luna Grey) Materiál: Hliník, PC-ABS Rozmery(ŠxHxV): 314,4 x 222,1 x 16,9-17,9 mm Hmotnosť: 1,33 kg Záruka: 2 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 198156990518 |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Procesor: | Intel i7 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Kategória: | Notebooky |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Technológia displeja: | OLED |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Určenie: | Kancelársky |
| MPN: | 83K00052CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
